Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer strategické správy dodavatelů

referenční číslo: 23483 | aktuálnost: 27.08.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s řešením dlouhodobých problémů s dodavateli? Hledáte úspory, optimalizujete a zajišťujete kvalitní dodavatelský řetězec? Rozumíte výrobním procesům?

Skvěle, zareagujte zasláním životopisu a získejte možnost profesního rozvoje!

Náplň práce

  • řešení dlouhodobých problémů s dodavateli ve spolupráci s výrobou
  • optimalizování, nastavování dodavatelského řetězce v souladu s požadavky na výrobky, výrobní linky, materiály apod.
  • zajišťování kvality dodavatelů pro celou organizaci
  • hodnocení finanční a reálnou výkonnost dodavatelů
  • tvoření analýz
  • provádění auditů u dodavatelů

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice podmínkou ve výrobním/automtotive/strojírenském průmyslu
  • anglický jazyk na lepší středně pokročilé úrovni
  • technické znalosti, umět číst z technické dokumentace
  • znalost 8D, PPAP
  • povědomí o nástrojích štíhlé výroby
  • zkušenosti s metodou Run Rate, TQM

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzdu, bonusy, prémie, pravidelné navyšování mzdy
  • kafetérii
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na dojíždění
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • lokalita – v blízkosti Plzně

Mzda: 60 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Obchod, prodej, nákup