Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista pro ochranu práv duševního vlastnictví

referenční číslo: 23415 | aktuálnost: 26.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v technice? Zajímáte se o ochranu práv duševního vlastnictví – patenty, užité vzory, průmyslové vzory a podobně?

Skvělé, reagujte zasláním svého životopisu!

Náplň práce

  • součást vývojového týmu a podpora v oblasti ochrany práv duševního vlastnictví
  • udržování aktuálních informací a právech duševního vlastnictví
  • nastavení opatření proti vzniku možných porušení práv duševního vlastnictví
  • reportování
  • školení kolegů v rámci nových informací, opatřeních

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru nebo právní školu s praxí technického směru
  • angličtinu na lepší středně pokročilé úrovni
  • zájem o procesy pro zajištění ochrany duševního vlastnictví
  • zkušenosti technického směru – porozumění technickým výrobkům, dílům, technické dokumentaci apod.

Nabízíme

  • 13. mzdu + zajímavý růst mzdy
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • práci přímo v Plzni
  • každodenní využití angličtiny, jazykové kurzy zdarma
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • lokalita – Plzeň

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Justice, právo, legislativa, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Strojírenství