Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač vstřikolisů - volné víkendy

referenční číslo: 23334 | aktuálnost: 13.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost jako seřizovač vstřikolisů alespoň tři roky? Máte zkušenost s opravami strojů a zařízení ve výrobě? Nevadí Vám práce na tři směny? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Budu se těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

  • Seřizování a obsluha vstřikolisů
  • Opravy a seřizování dalších strojů ve výrobě
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce na tři směny s volnými víkendy

Požadujeme

  • Praxi na vstřikolisech alespoň 3 roky
  • Ochotu pracovat na tři směny
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ideálně SOU technického oboru, ale není podmínkou
  • Manuální zručnost a šikovnost

Nabízíme

  • Adekvátní a motivační platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Flexi Pass
  • Zvýhodněné rodinné volání
  • Možnost kariérně růst
  • Možnost parkování v areálu společnosti

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba