Typ nabídky

Minimální mzda

Java developer

referenční číslo: 23066 | aktuálnost: 11.08.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi JAVA začátečníkem nebo pokročilým expertem? Chceš se mnoho nové ho naučit, případně svými dovednostmi přinést nové podněty do vývojového týmu? Jsou ti blízké lokality jako Zlín, Olomouc, Přerov nebo Vsetín?

Pak hledáme právě Tebe!

JAVA DEVELOPER

Náplň práce

  • Vývoj aplikace na platformě JAVA
  • Práce na projektech pro centrální systém společnosti
  • Spolupráce na vývoji projektu od jeho ranné fáze
  • Přístup k nejmodernějším technologiím

Požadujeme

  • Znalost JAVA (JAVA 2EE, Spring framework)
  • Znalost REST, SOAP
  • Zkušenosti s relačními databázemi

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Práci na zajímavých projektech v oblasti IT security
  • Mnoho benefitů a velmi pozitivní přístup k zaměstnancům
  • Místo výkonu práce: Zlín, Olomouc, Přerov, Vsetín

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Zlínský kraj