Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista BOZP a PO (45 - 55 000 Kč)

referenční číslo: 23012 | aktuálnost: 09.11.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Působíte v oblasti bezpečnosti práce ve výrobní společnosti a v dané problematice se dobře orientujete? Přemýšlíte o změně zaměstnavatele za účelem nasbírání nových zkušeností, nebo kariérního růstu? Domluvíte se anglicky? V tom případě hledáme právě Vás!

Stabilní mezinárodní výrobní společnost, špička ve svém oboru, obsazuje pozici:

SPECIALISTA BOZP A PO (45 - 55 000 Kč)

Náplň práce

  • Preventivní kontroly dodržování bezpečnosti práce na pracovišti
  • Sledování a dodržování právních předpisů BOZP a PO
  • Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
  • Provádění pravidelných interních auditů a ročních prověrek bezpečnosti
  • Návrh a příprava firemních bezpečnostních kampaní

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického směru, ideálně však vysokoškolské vzdělání v oboru bezpečnostního inženýrství
  • Odbornou způsobilost v prevenci rizik
  • Osvědčení dle §11 zákona o požární ochraně
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Proaktivní a kreativní osobnost

Nabízíme

  • Zázemí silné a prosperující společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (dle zkušeností)
  • Dle zkušeností a zájmu možnost vést oddělení BOZP
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Naprosto přátelskou atmosféru :O)
  • Místo výkonu práce: Trutnovsko

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha