Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovnice/k úklidu - ozp/id - Olma, Olomouc

referenční číslo: 23002 | aktuálnost: 26.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Úklid kancelářských, společných prostor, toalet a kuchyňky

Požadujeme

  • Samostatnost, pracovitost
  • Zkušenost s úklidem vítána
  • potravinářský průkaz

Nabízíme

  • 87,5 Kč/hodinu
  • 5 hodin, pracovní doba od 6.00 do 11.30 (po-pá)
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • HPP/DPP
  • Práce je vhodná i pro OZP, OZZ, ID
  • Místo výkonu práce: Pavelkova 597/18, Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Služby, osobní služby, au-pair, Automobilový průmysl