Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista nákupu

referenční číslo: 22919 | aktuálnost: 04.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru chemie a chcete se v něm dále realizovat? Baví Vás obchod či nákup a máte v něm praxi?

Ozvěte se mi!

Náplň práce

  • Budete pečovat o dodavatele a také vyhledávat nové zdroje spolupráce
  • Administrovat dodavatelské kontrakty
  • Dohlížet nad projekty kvalifikace nových zdrojů a komunikovat napříč společností
  • Vyhledávat a koordinovat informace potřebné pro efektivní plánování výroby

Požadujeme

  • Min. VOŠ vzdělání
  • Znalost práce v Excelu
  • Komunikativní angličtinu pro denní využití
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti na vysoké úrovni
  • Orientaci v systémech jakosti
  • Praxe v prodeji či nákupu aspoň 3 roky
  • Znalost GMP a SAP velkou výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Benefitní systém cafeteria
  • Příspěvek na dopravu, stravování, penzijní a životní pojištění
  • Multisport kartu
  • Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma
  • Místo výkonu práce: Blansko

Mzda: 39 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie