Typ nabídky

Minimální mzda

Statik/Projektant

referenční číslo: 1433780406 | aktuálnost: 15.02.2020

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby v oboru projektování, návrhů a posouzení stavebních a nosných konstrukcí pozemních staveb, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Projektant/Statik.
Náplň práce:

  • Projekce nosných konstrukcí všech materiálů a rekonstrukce památek
  • Návrhy a statické posudky konstrukcí
  • 3D modelování budov v softwaru REVIT
    Požadujeme:
  • Absolvent magisterského studia FSv v oboru konstrukce pozemních staveb nebo konstrukce dopravních staveb
  • Znalost ACAD/REVIT, SCIA, FINE, mathcad
  • Praxe na obdobné pozici nebo v oboru – výhodou
  • Anglický jazyk - výhodou
  • Pracovní nasazení, ochota, flexibilita
  • Samostatnost
    Nabízíme:
  • Práci na HPP
  • Zajímavou a komplexní praxi - dostanete se ke všem aspektům projektantské práce
  • Zakázky pro významné klienty
  • Profesní vývoj
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Mladý a přátelský pracovní kolektiv, příjemné zázemí
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 13. plat
  • Výjimečný Home office
  • Vhodné pro studenty a absolventy
  • Místo výkonu práce: Praha 6

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: projektant, přípravář, rozpočtář/kalkulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Bonusy/prémie