Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant elektro - junior (28-38.000 Kč)

referenční číslo: 22766 | aktuálnost: 03.12.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Pozor, pozor! Moderní mezinárodní strojírenská společnost se silným postavením na trhu hledá aktivní článek týmu do oblasti elektrokonstrukce! Budete nejen zpracovávat elektro dokumentaci, ale budete pracovat na jednotlivých projektech a aktivně komunikovat přímo se zákazníky! Ideálním člověkem je pro nás absolvent VŠ v oblasti elektro, který má aktivní AJ nebo NJ, a chce se rozvíjet a posouvat své zkušenosti.
Pokud máte výše zmíněné, neváhejte mne kontaktovat! Pokud jste již spíše zkušenější kandidát a hledáte příležitost v tomto odvětví, určitě se ozvěte a můžeme probrat možnosti :)

Náplň práce

  • zpracování konstrukční elektro dokumentace a optimalizace dle požadavků zákazníka
  • vývoj a výpočty elektro parametrů
  • technické zpracování zakázek, případné provádění změn v dokumentaci
  • vedení jednotlivých projektů
  • spolupráce na nových vývojových projektech a testování
  • příležitostné cestování

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti elektro podmínkou
  • platná elektro vyhláška 50
  • orientace v oblasti elektro - konstrukce výhodou
  • aktivní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • aktivní přístup k práci, chuť se rozvíjet
  • komunikační schopnosti

Nabízíme

  • zajímavé projekty a práci s nejnovějšími technologiemi
  • perfektní program zaškolení
  • náborový příspěvek v hodnotě 20.000 Kč
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost pracovních zahraničních cest
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování
  • příspěvky na sport a kulturu
  • vzdělávací kurzy
  • přátelské a moderní pracovní prostředí

Místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Mohelnice, Zábřeha, Moravské Třebové, Litovle či Uničova

Mzda: 28 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika