Typ nabídky

Minimální mzda

účetní

referenční číslo: 5ddfc2adf54fcb41b409d47b | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Do našeho finančního oddělení hledáme zkušeného kandidáta na pozici ÚČETNÍ, který doplní náš tým.

účetní

Náplň práce

* Zpracování podvojného účetnictví několika firem

* Účtování tuzemských i zahraničních přijatých a vydaných faktur

* Účtování bankovních výpisů a pokladny

* Evidence pohledávek a závazků, zápočty, odsouhlasení

* Samostatné účtování, kurzové rozdíly, DPH, časové rozlišení, dohadné položky, rezervy, účtování mzdových výstupů

* Příprava podkladů pro interní reporting

* Zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových prací

* Správa sald, pohledávek a závazků

* Zpracovávání statistických a jiných výkazů

Požadujeme

* Min. SŠ vzdělání – nejlépe ekonomického směru

* Zkušenosti v oboru min. 3 roky

* Znalost českých účetních standardů, znalost daňových zákonů (zákon o DPH a dani z příjmů), základní znalost IFRS výhodou

* Anglický jazyk výhodou

* Znalost MS Office

* Znalost systému Navision výhodou

* Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

* Samostatnou práci ve stabilní společnosti s mezinárodní působností

* Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu

* Přátelskou atmosféru

* Odpovídající finanční ohodnocení

* Firemní benefity - slevy na sport, kulturu; zvýhodněné firemní produkty a služby; firemní školka a další

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: hlavní účetní, samostatná účetní, týmová účetní, účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Firemní akce, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení