Typ nabídky

Minimální mzda

Fyzioterapeuta/fyzioterapeutku

referenční číslo: 5d89fe16f54fcb28173226ab | aktuálnost: 28.01.2021

Revmatologický ústav

Revmatologický ústav, se sídlem Praha 2, Na Slupi 4, akreditované pracoviště pro výuku, přijme pro Centrum fyzioterapie a léčebné rehabilitace:

Popis pozice:

Kvalifikační a odborné požadavky dle zákona 96/2004 Sb.

Jen plný úvazek. I absolventa/absolventku.

Zajímavá a samostatná práce v příjemném a mladém kolektivu.

Platové zařazení podle předpisů pro PO. Výhodné finanční ohodnocení. Sociální výhody, stravování - obědy, penzijní připojištění a příspěvek na dovolenou. Podpora osobního odborného růstu a dalšího vzdělávání. Bezplatné jazykové kursy. Specializované pracoviště v centru města.

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na adresu personalni@revma.cz.

Místo pracoviště: Na slupi 450, Praha, 12800

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy