Typ nabídky

Minimální mzda

Technik automatizačních systémů

referenční číslo: 22185 | aktuálnost: 05.08.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte min. SŠ vzdělání, platnou vyhlášku č. 50/1978, §6 a zkušenosti na pozici elektrikáře? Chcete být součástí mezinárodní a prosperující společnosti, která Vám dokáže zajistit stabilitu a pevné zázemí? Pokud jste si na všechny tyto otázky odpověděli ano, pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pracovní pozici:

TECHNIK AUTOMATIZAČNÍCH SYSTÉMŮ (35-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Práce s technickou dokumentací a její aktualizace
  • Kontrola dodržování interních předpisů kvality
  • Vedení evidencí vzniklých závad pro statistické vyhodnocení
  • Zajišťování údržby a kontrola revizí přidělených výrobních strojů
  • Zodpovědnost za plynulost chodu automatizačních systémů

Požadujeme

  • Střední odborné vzdělání elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Znalost programování PLC výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Povědomí o funkčnosti řídicích systémů

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • Příspěvky na životní připojištění
  • Kariérní a mzdový růst
  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl