Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník péče o vozy - Praha (A8587)

referenční číslo: A8587 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Baví vás práce s auty? Jste absolvent bez pracovních zkušeností nebo hledáte nové uplatnění? Připojte se do našeho profesionálního týmu, který vás přátelsky přivítá a zaškolí. Staňte se součástí prestižní nadnárodní společnosti, která je jedničkou na trhu.

Náplň práce:

* Péče o exteriéry a interiéry vozů
* Tepování sedaček
* Slepování firemních reklam na karosérii
* Přeprava vozů na krátké vzdálenosti
* Práce na naší centrální pobočce

Požadujeme:

* Zájem o práci s automobily
* Řidičský průkaz sk.B podmínkou
* Ochotu pracovat částečně i ve venkovních prostorách
* Práci s nasazením - bonusy za výkon

Nabízíme

* Mzda až 32.000 Kč
* Plné zaškolení
* Pracovní poměr na dobu neurčitou
* Možnost profesního růstu
* Práce krátký - dlouhý týden

Benefity pro naše zaměstnance:
- Slevy na nákup firemních produktů a služeb (automobil, pojištění, financování vozu, GPS, navigace a další)
- Slevy pro sportovně založené – Multisport karta
- Zvýhodněné firemní telefonní tarify pro soukromé účely
- Autoškola a kondiční jízdy za zvýhodněné ceny
- Slevy u firemních partnerů na služby, produkty a sportovní a kulturní akce

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Ostatní

Profese: dělník, dělník ve výrobě

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Firemní akce, Sleva na firemní výrobky/služby

Vhodné pro: Absolventy