Typ nabídky

Minimální mzda

Plánování poptávek

referenční číslo: 22018 | aktuálnost: 07.10.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Výborná koordinace činností, perfektní plánování, kooperace s dalšími odděleními – jsou tohle vaše silné stránky? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis, hledáme právě vás!

Rozrůstající se tým potřebuje nového kolegu na PLÁNOVÁNÍ POPTÁVEK.

Náplň práce

  • plánování poptávek
  • spolupráce s kolegy napříč odděleními – např. rozdělení poptávky na jednotlivé dodavatele
  • tvorba forecastů
  • správa skladových zásob

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání – můžeš být i absolvent VŠ!
  • výbornou znalost MS Office – zejména Excel – budete dělat kontingenční tabulky, makra
  • znalost SAP
  • zkušenosti s projektovým řízením

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • k tomu ještě další tři dny volna na oddech
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • výbornou kávu na pracovišti zdarma
  • přátelský kolektiv
  • propracovaný systém firemních benefitů
  • Místo výkonu práce: Šumpersko

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa