Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník pohořelice

referenční číslo: 21850 | aktuálnost: 13.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s VZV či prací se skenovacím zařízením? Chcete pracovat pro silnou rozrůstající se společnost, mít 13. plat a docházkový bonus cca 15.000 Kč ročně? Tak nás kontaktujte!

Náplň práce

  • Příprava a manipulace výrobků ve skladu
  • Kontrola správnosti označení výrobků
  • Vyskladnění zboží a tisk dodacích listů
  • Odpovědnost za svěřenou techniku

Požadujeme

  • Praxi s prací na VZV či s čtečkou čárových kódů výhodou
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Měsíční bonusy
  • Závodní stravování za velmi nízké ceny
  • Příspěvek na penzijní připojení
  • Příspěvek na rekreaci, kulturu, sport
  • 13. plat
  • Svozové autobusy z Brna, Znojma, Zbýšova

Mzda: 23 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika