Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik Ostrava Hrabová, přímo pod kmen

referenční číslo: 5d1cb038f54fcb3f41043ee9 | aktuálnost: 20.03.2020

Adecco spol. s r.o.

Firma působící v oblasti strojírenské výroby hledá do svého týmu šikovné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.

Popis práce

NABÍZÍME:

  • platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • závodní stravování za 25 Kč
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • 3směnný provoz, víkendy volné

NÁPLŇ PRÁCE:

  • nastavování a seřizování strojních a elektro zařízení
  • provádění elektro údržby strojů, zařízení a SW údržbu (zálohování řídících systémů)
  • opravy veškerého strojního zařízení
  • komunikace s domácími i zahraničními dodavateli při výběru náhradních dílů
  • navrhování preventivních a nápravných opatření

POŽADUJEME:

  • min. SOU/SŠ elektro
  • praxe na podobné pozici min. 2 roky
  • platná elektro vyhláška 50 §6
  • znalost mechanických, hydraulických a pneumatických prvků
  • znalost řídicích a regulačních systémů
  • platný průkaz VZV
  • uživatelská znalost MS Office
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, trestní bezúhonnost

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.kiedron@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Mzda: 30 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektrikář, elektroinženýr, elektromechanik, elektromontér, elektrotechnik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity