Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč Frýdlant nad Ostravicí, ranní směny, přímo pod kmen

referenční číslo: 5d1caa67f54fcb2f9167b3e2 | aktuálnost: 20.03.2020

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta se sídlem ve Frýdlantě nad Ostravicí hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici svářeč.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
VÍKENDY VOLNÉ.
POUZE RANNÍ SMĚNY.

Popis práce

NABÍZÍME:

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • 25 dní dovolené
  • ranní směny

NÁPLŇ PRÁCE:

  • výměna příprava a čištění materiálu
  • svařování metodou TIG – nerez, hliník, železo (kusová výroba)
  • kontrola provedené práce, vyrovnání a úprava sváru
  • údržba nástrojů a svařovacích strojů

POŽADUJEME:

  • výuční list v technickém oboru
  • zkušenost na obdobné pozici
  • výborná znalost čtení výkresové dokumentace
  • oprávnění ke svařování metodou TIG
  • manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.kiedron@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: automechanik, mechanik, nástrojař, obráběč kovů, provozní mechanik, strojní zámečník, strojník zámečník, strojník železničních strojů a zařízení, svářeč, zámečník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy