Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro inženýr junior

referenční číslo: 21534 | aktuálnost: 06.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovanou min. střední školu v oboru elektro a umíte pracovat v programu EPLAN? Hovoříte anglickým jazykem alespoň na středně pokročilé úrovni? Pokud jste jednohlasně odpověděli ANO, tak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá šikovného kandidáta/ku na pozici:

ELEKTRO INŽENÝR (30-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Příprava schémat zařízení v programu EPLAN
  • Tvorba projektové dokumentace
  • Optimalizace řešení elektrických zařízení
  • Odpovědnost za funkčnost navrhovaných technických řešení
  • Návrh a realizace projektů
  • Úzká spolupráce s výrobou

Požadujeme

  • Min. SŠ v oboru elektro
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s prací v programu EPLAN výhodou
  • Schopnost vytvořit ideální řešení pro zákazníky
  • Logické myšlení

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvky na pezijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika