Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní specialista pro oblast strojírenství

referenční číslo: 5cff48f4babecf7121475d6f | aktuálnost: 16.09.2019

PSP Machinery s.r.o.

Jsme PSP Machinery .s.r.o. (výrobní část bývalých Přerovských strojíren), stabilní zaměstnavatel na trhu strojírenství na Přerovsku již více jak 60 let. Jsme zaměřeni na výrobu těžkých a středně těžkých strojírenských zařízení (mlýny, drtiče, kladky a jiné) pro různá průmyslová odvětví př. hutní, těžební, energetický nebo stavební průmysl. Pracovní uplatnění u nás najdou strojírenské profese napříč celou společností. Neváhejte a pracujte s námi! Těšíme se na Vás.

Co u nás budete dělat?

JSTE AKČNÍ A KOMUNIKATIVNÍ TYP? POHYBUJETE SE VE STROJÍRENSTVÍ NEBO MÁTE ALESPOŇ DROBNOU ZKUŠENOST Z VÝROBNÍ FIRMY?

KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKEM JE TO, CO HLEDÁTE?

MÁTE DOBROU ANGLIČTINU A NEBOJÍTE SE MLUVIT SE ZAHRANIČNÍMI ZÁKAZNÍKY?

Hledáme zkušeného obchodníka, ideálně s praxí v obchodě ve strojírenské firmě. Zkrátka chceme akčního a komunikativnÍho člověka k nám do obchodního týmu.

Náplň práce

Obchodníci u nás především udržují a rozvíjí vztahy s našimi stávajícími, ale i potenciálními zákazníky. Svůj podíl mají na tvorbě a rozvoji obchodních strategií firmy, na řízení vztahů se zákazníky a potažmo na dalším rozvoji výroby. S tím souvisí samotatný přístup ke zpracovánvání obchodních nabídek dle možností výroby a používaných technologií, vyjednávání obchodních podmínek a dále také aktivní přístgup k případnému dalšímu vyhledávání nových akvizit a zákazníků.

Co požadujeme:

• minimálně SŠ technického zaměření nebo delší praxe v oboru (VŠ je výhodou),
• základní znalost technické dokumentace,
• minimálně 2 roky praxe v obchodě, idálně ve strojírenství popř. v jiné zakázkové výrobě,
• dobré vyjednávací, prodejní a komunikační dovednosti,
• schopnost a cit pro budování a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky,
• velmi dobrou znalost AJ, (denní komunikace se zahraničními zákazníky),
• uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowePoint),
• řidičský průkaz B,
• ochotu cestovat(i do zahraničí v případě potřeby),
• flexibilita, zodpovědnost a samostatnost.

Pokud si nejste jistí v některé oblasti, neváhejte i přesto se ozvěte a probereme možnosti rozvoje nebo dovzdělání.

Nabízíme:

• zajímavou práci na různorodých zahraničních projektech,
• stálý odborný a profesní růst, možnost dalšího vzdělávání,
• zázemí nadnárodní firmy s dlouholetou tradicí,
• zajímavé finanční ohodnocení,
• volitelné zaměstnanecké výhody (stravenky/pojištění/relax),
• 5 týdnů dovolené,
• pružnou pracovní dobu,
• dotované jazykové kurzy,
• stravování a zdravotní péče v areálu,
• zaměstnanecké kulturní a sportovní akce a další benefity.

Termín nástupu:

Nástup je možný ihned nebo dle individuální domluvy.

V případě Vašeho zájmu kontaktujte naši personalistku nebo přímo pošlete svoje CV na uvedené kontakty.

Mgr. Soňa Chlumová
tel: 581 233 217,
mobil: 702 230 784,
E-mailová adresa:
personalni@pspmachinery.cz.

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: Kojetínská 3186/79, Přerov, 75002

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Profese: obchodní referent, obchodní ředitel/manažer, obchodník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita