Operátor výroby s 6 týdny dovolené, Valeo Rakovník

Pracujte u výherce soutěže Zaměstnavatel Regionu! Právě přijímáme nové kolegyně a kolegy.
Jsme výhercem soutěže Zaměstnavatel Regionu 2018 ve Středočeském kraji. Tento titul jsme vyhráli již počtvrté. Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Neustále rozšiřujeme výrobní kapacitu a proto hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici operátor výroby a operátor logistiky do našeho výrobního závodů v Rakovníku.

referenční číslo: 5cf61ec5a5ad95206a7b852b

Náplň práce

Montáž klimatizačních jednotek, kontrolních panelů a aktivních mřížek chladiče

Požadujeme

  • základní nebo středoškolské vzdělaní
  • manuální zručnost
  • chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • nástupní mzdu 22 000 Kč hrubého
  • bohatý program benefitů včetně 6 týdnů dovolené ročně
  • práci se špičkovými výrobními technologiemi

Místo pracoviště: Kuštova 2596, Rakovník, 26901

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Dovolená více než 5 týdnů, Firemní akce, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Závodní stravování