Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný/á referent/ka veřejných zakázek

referenční číslo: 5cef80b3babecf2a60027f3a | aktuálnost: 17.08.2020

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Náplň práce

Administrativní zajištění přípravy, zadávání a kontrola veřejných zakázek v souladu se zákonem č.  134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění, a v souladu s metodickým pokynem ZZS HMP, koordinace procesu zadávání veřejných zakázek s ostatními odbornými útvary organizace, poradenská činnost ohledně definování technických požadavků a stanovení vhdných kritérií hodnocení pro jednotlivé předměty plnění.

Požadujeme

VŠ, případně ÚSV s maturitou (nejlépe právnického nebo ekonomického zaměření), min. 1 rok praxe v oblasti veřejných zakázek, alespoň základní orientaci v zákoně č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek v platném znění a souvisejících předpisů, dobrou úroveň práce s PC, komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10, 10100

Region: Praha

Obor: Ostatní

Profese: referent nákupu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday