Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby

referenční číslo: 21118 | aktuálnost: 12.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou práci, kde ocení Vaše zkušenosti s vedením pracovního týmu ve strojírenské výrobě? Jste přirozenou autoritou a dokážete motivovat pracovníky k očekávaným pracovním výkonům? Nevadí Vám práce ve směnném provoze? Pak už na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis, férová nabídka práce je tady!

Mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, obsazuje pozici:

MISTR VÝROBY

Náplň práce

  • Vedení kolektivu pracovníků ve strojírenské výrobě
  • Kontrola práce, přidělování pracovních úkolů, pomoc při adaptaci nových členů týmu do firemní a výrobní kultury
  • Nastavování parametrů výroby dle požadavků vedoucího výroby
  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů
  • Evidence a kontrola docházky pracovníků

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti s přímým vedením pracovního týmu ve výrobní společnosti (zkušenosti z oblasti strojírenské výroby jsou velkou výhodou)
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Věříme, že zajímavé fixní finanční ohodnocení (dle zkušeností) + prémie do mzdy
  • Příspěvek na stravování - stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • Pohodové prostředí a tým opravdových profesionálů :O)
  • Místo výkonu práce: okres Vsetín (Sever)

Mzda: 30 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba