Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby, Praha Čakovice, až 40.000 Kč

referenční číslo: 5cadb327a5ad9555fd6859fa | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

• Dohled nad plněním výrobního plánu, analýza a řešení prostojů
• Analýza zmetkovitosti
• Vedení týmu cca 30 zaměstnanců
• Rozdělování práce a určování složení směn, řízení docházky
• Zaškolování nových zaměstnanců
• Zodpovědnost za dodržování technologických/pracovních postupů a interních pravidel
• Zodpovědnost za dodržování pořádku a čistoty na svěřeném úseku
• Optimalizace a zlepšování procesů s důrazem na zvyšování produktivity
• Pravidelný reporting vedení společnosti
• Spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Požadujeme

• Proaktivní přístup k práci
• Pečlivost a spolehlivost
• Schopnost pracovat v týmu i samostatně
• Ochota učit se nové věci
• Schopnost efektivní organizace pracovního času

Nabízíme

• Mzda od 30.000 Kč – dle zkušeností
• Práce na hlavní pracovní poměr
• Osobní ohodnocení
• K dispozici telefon a notebook
• Stravenky v hodnotě 90 Kč
• Příspěvek na životní připojištění
• Dovolená 20 dní
• Benefit Ela –poradenská činnost v oblasti finančního poradenství, práva atd.
• 13. plat
• Místo výkonu práce Praha 9 Čakovice

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl

Profese: mistr výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity