Typ nabídky

Minimální mzda

Chemický technik - operátor

referenční číslo: 20943 | aktuálnost: 14.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte dokončené středoškolské vzdělání a hledáte si stabilní zaměstnání? Nic víc v tuto chvíli nepotřebujete, dejte nám o sobě vědět!

Nadnárodní výrobní společnost působící v chemickém průmyslu, špička ve svém oboru, hledá schopné pracovníky do výroby na pozici:

CHEMICKÝ TECHNIK - OPERÁTOR

Náplň práce

  • Dálkové řízení a kontrola technologických procesů ve výrobě (budete obsluhovat počítač, "velín", v plně automatizované výrobě)
  • Zajišťování činností při nájezdu a odstavení provozu (občas se nevyhnete lehčí manuální činnosti)
  • Řešení vzniklých problémů ve výrobním procesu (přes počítač - po zaučení to pro Vás bude již hračka)
  • Evidence příslušné dokumentace (stručné reporty při předávání směny kolegovi)

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření (chemického zaměření je velkou výhodou)
  • Všeobecně dobrou počítačovou gramotnost
  • Chuť pracovat s jistotou dlouhodobého zaměstnání
  • Ochotu práce ve směnném provoze

Nabízíme

  • Práci pod kmenem společnosti od prvního dne pracovního poměru
  • Příležitost získat bohaté zkušenosti, zlepšit si kvalifikaci a dosáhnout profesního rozvoje
  • Mzdu odpovídající náročnosti práce
  • 5 týdnů dovolené
  • Bezpečné, čisté a především pohodové prostředí
  • Mnoho firemních benefitů zpříjemňujících práci :O)
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Potravinářství a chemie