Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik s AJ (35-50.000 Kč)

referenční číslo: 20955 | aktuálnost: 07.12.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Láká Vás cestovat po světě a přitom pracovat? Komunikace v angličtině Vás nelimituje? Považujete se za flexibilního člověka, kterého přitahují technické obory? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní strojírenská společnost rozšiřuje svůj tým o nového kolegu/kolegyni na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK S AJ (35-50.000 Kč)

Náplň práce

  • instalace a testování strojů u zákazníka
  • školení obsluhy a údržby zařízení
  • servisní výjezdy k zákazníkům do zahraničí
  • komunikace se zákazníkem a údržbou
  • spolupráce s oddělením technologie

Požadujeme

  • SŠ/SOU elektro + vyhláška 50, paragraf 6
  • praxe na obdobné pozici ve strojírenství výhodou
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • časovou flexibilitu (časté cestování do zahraničí)
  • základy programovaní vítány
  • dobré komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti a velmi silné know-how
  • zahraniční služební cesty (Indie, Čína, Turecko, Mexiko, USA apod.)
  • práci na HPP a smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • profesní a jazykové vzdělávání
  • pravidelné firemní akce
  • cafeteria 12 000 Kč/rok
  • precizní zaškolení od zkušeného kolegy
  • Místo výkonu práce: Turnov
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Automobilový průmysl