Typ nabídky

Minimální mzda

Business development manager

referenční číslo: 20964 | aktuálnost: 11.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s připravováním obchodních plánů a jejich realizací? Rozvíjíte vztahy se zákazníky? Podílením se na mapování trhů umíte správně strategicky zacílit?

Tak je tato pozice právě pro vás! Reagujete zasláním životopisu.

Náplň práce

  • dohlížení na projekt v rámci produktu a jeho výrobního cyklu z hlediska financí
  • podporování vývojového týmu a spolupráce s ním
  • úzké spolupracování s obchodním oddělením při akvizicích
  • podporování vývojového týmu a výroby při změnách požadavků na výrobek
  • řízení finančních operací a zaznamenávání do příslušných portálů
  • tvoření kalkulací pro nové obchody a předávání veškerých informací zákazníkům
  • vyjednávání prodejní ceny
  • zpracování reportů o finančním stavu projektu

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • praxi z obdobné pozice ve výrobní nebo automotive společnosti
  • porozumění v průmyslových standardech jako jsou APQP, PPAP apod.
  • anglický jazyk na lepší středně pokročilé úrovni (využití každý den)
  • ochotu občasných služebních cest
  • správně a rychle reagovat na změnu priorit

Nabízíme

  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • příspěvek na dojíždění
  • dotované stravování i možnost využití kantýny
  • příspěvek na kulturu nebo sport
  • místo - 15 min. od Plzně

Mzda: 85 000 - 95 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup