Typ nabídky

Minimální mzda

řezník

referenční číslo: 20895 | aktuálnost: 06.11.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru Řezník, uzenář? Jste manuálně zruční a nebojíte se práce? Hledáte nové pracovní uplatnění v příjemném prostředí rodinné společnosti?

Pokud odpovídáte ano, na nic nečekejte a ozvěte se nám, hledáme Vás! Rodinná firma s tradicí a významný postavením na trhu hledá do svých řad posilu na pozici:

ŘEZNÍK (25 000 Kč)

řezník

Náplň práce

  • práce na porážkové lince, dočišťování
  • práce na porcovně
  • pomoc při úklidu provozu
  • spolupráce v týmu pracovníků

Požadujeme

  • vzdělání v oboru Řezník, uzenář
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • praxi v oblasti zpracování masa
  • praktický přístup, manuální zručnost a pracovitost

Nabízíme

  • příjemné zázemí rodinné firmy
  • odpovídající finanční ohodnocení + odměny
  • příspěvek na dovolenou
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj (Brněnsko)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie