Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výrobního úseku - elektro

referenční číslo: KTB | aktuálnost: 06.11.2019

Adecco spol. s r.o.

Výrobní společnost se sídlem v Plzni hledá do svého týmu kandidáta/ku na uvedenou pozici.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za chod výrobního úseku v závodě
  • Vedení celé výrobní jednotky (cca 80 podřízených)
  • Řízení a plánování výroby
  • Komunikace s ostatními výrobními úseky
  • Reporting výrobnímu řediteli

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru nutné
  • Praxe s vedením týmu ve výrobní společnosti podmínkou, nejlépe elektro úsek
  • Alespoň základní znalost AJ
  • Znalost řízení a plánování výroby, Lean procesů
  • Přirozená autorita, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Uplatnění na zajímavé a zodpovědné pozici v nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, roční prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita