Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník s aj+nj - automotive

referenční číslo: 20671 | aktuálnost: 10.07.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímá vás oblast obchodu a máte v ní alespoň 2 roky praxi? Chcete mít možnost ovlivnit si výši vlastního výdělku? Umíte anglicky a německy a rádi cestujete? Máte praxi v automotive oblasti? Pak je nabídka vhodná právě pro Vás!

Výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

OBCHODNÍK S AJ+NJ - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • péče o svěřené zákazníky z oblasti automotive
  • monitoring trhu a konkurenceschopnosti
  • akvizice
  • tvorba cenových nabídek a uzavírání smluv
  • tvorba databází

Požadujeme

  • ideálně VŠ vzdělání technického zaměření
  • anglický a německý jazyk na pokročilé úrovni
  • praxe v segmentu automotive - velkou výhodou
  • ochotu cestovat
  • pečlivého a spolehlivého člověka s vysokým pracovním nasazením

Nabízíme

  • rozmanitou práci s využitím cizích jazyků
  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové vzdělávání
  • místo výkonu práce: okres Břeclav

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup