Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník ve výrobě - řezání materiálů (Plat 22.000 Kč)

referenční číslo: 20807 | aktuálnost: 18.08.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat ve tradiční české společnosti a podílet se na výrobě produktů, které dělají domov utulnějším? Mít stabilní práci a dostávat včas zaplaceno? Pokud ano neváhejte a ozvěte se mi.

Náplň práce

  • Řezání materiálu na míru (hliník, plast, ocel a další)
  • Drobné obráběčské práce
  • Příprava materiálu pro výrobu
  • Práce na dvě směny s volnými víkendy

Požadujeme

  • Vyučení ve strojním oboru nebo praxi
  • Minimálně uživatelskou znalost PC
  • Pečlivost, smysl pro detail, přesnost

Nabízíme

  • Odměny k platu dle výkonu zaměstnance
  • 13. plat
  • Čtvrtletní a roční bonusy
  • Příspěvěk na stravování ve vlastní jídelně
  • Moderní a čisté pracoviště
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Smlouva na HPP
  • Místo výkonu práce: Velká Bíteš

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba