Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač výroby – automotive

referenční číslo: 20691 | aktuálnost: 07.10.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Získali jste praxi z oblasti výrobního plánování? Chtěli byste se podílet na tvorbě pracovních postupů? Máte organizační talent a rádi byste v zaměstnání využili anglický jazyk?

Tak nás neváhejte kontaktovat!

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY - AUTOMOTIV.

Náplň práce

  • plánování výroby dle požadavků zákazníků
  • organizace obsazení strojů
  • tvorba pracovních postupů a dohlížení na jejich plnění
  • spolupráce s mistry výroby a ostatními odděleními
  • kontrola dodržování termínů a množství materiálu

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenosti z pozice plánovače výroby
  • základní znalost angličtiny
  • MS Excel – zaznamenávání dat
  • organizační schopnosti

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • finanční bonusy, firemní akce
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • lokalita Tachov

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství