Typ nabídky

Minimální mzda

OnSite Power: Regionální obchodník-technologie energ.úspor

referenční číslo: KL32273-0012 | aktuálnost: 30.03.2019

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

OnSite Power je úspěšná, rostoucí, česká firma, která je předním provozovatelem kogeneračních jednotek (mikroelektráren) v České republice. Dodáváme jedinečné technologické řešení, které umožňuje energetické úspory elektrické a tepelné energie.

Mikroelektrány poskytujeme našim zákazníkům zdarma, naše provize jsou z ušetřené energie.

Rosteme. Aktuálně hledáme do našeho týmu Regionálního obchodníka pro kraj Moravskoslezský/Olomoucký/ Zlínský. Práce primárně z domova.

Na co se můžete těšit?

  • Konzultativní prodej-dodáváme řešení přímo na míru pro naše B2B zákazníky, průměrný prodejní cyklus 3-6 měsíců
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků v regionu: mezi naše klienty patří wellness centra, hotely, bazény nebo výrobní společnosti.
  • Budete řešit více obchodních zakázek najednou
  • Komunikace s jednateli, řediteli a majiteli firem
  • Pravidelný report do interního systému pro dlouhodobou práci s klienty

Co od Vás očekáváme?

  • 2+ let zkušeností a prokazatelné výsledky s B2B obchodem
  • Proaktivní přístup při vyhledávání nových zakázek
  • Kladný vztah k technice a zájem o moderní technologická řešení
  • Samostatnost a zodpovědný přístup ve všech fázích realizace zakázky

Co Vám nabízíme?

  • Prodej unikátního technologického řešení s limitovanou konkurencí na trhu
  • Progresivní systém odměn, provize jsou stabilní a nejsou zastropovány
  • Osobní automobil i pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní doba, včetně práce z domova
  • Mobilní telefon a notebook
  • Při nástupu Vás čeká obchodní a technické zaškolení od zkušených kolegů

Máte zájem o více informací? Zašlete nám Váš životopis a my se rádi s Vámi spojíme.

klíčová slova: regionální obchodník, obchod, B2B, OZ, obchodní zástupce, technologie, technologická řešení, technika, čerpadla, kompresory, akvizice, rekuperace, klimatizace, TZB, hunter, business development, regionální obchodník, obchod, B2B, OZ, obchodní zástupce, technologie, technologická řešení, technika, čerpadla, kompresory, akvizice, TZB, hunter

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup