Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality s francouzštinou

referenční číslo: 5c62987fa5ad956eea201920 | aktuálnost: 24.09.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro mezinárodní automotive společnost hledáme samostatného a proaktivního kolegu/ kolegyni, kterého/kterou baví komunikace se zákazníky a má velmi dobré komunikační dovednosti a rád by využil svou znalost francouzského a anglického jazyka.

Uvítáme jak uchazeče s praxí, tak i méně zkušené kandidáty, které rádi zaškolíme. :)

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníkem s cílem uspokojit jeho požadavky v rámci systému kvality, správa reklamací
  • Zajištění požadované dokumentace
  • Stanovit s klientem kritéria a limitní vzorky pro konkrétní výrobky
  • Spoluúčast na nových projektech, účast na zákaznických auditech

Požadujeme

  • Velmi dobré komunikační předpoklady
  • Podmínkou je velmi dobrá znalost francouzštiny (komunikace se zákazníky), zároveň je potřeba i komunikativní úroveň angličtiny (komunikace v rámci firmy)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou (v oblasti logistiky, kvality) a zkušenosti v oblasti automotive/ výrobní společnosti jsou vítány

Nabízíme

  • Zázemí rostoucí zahraniční společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Balíček benefitů
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání, účasti na nových projektech
  • Možnost účastnit se jazykových kurzů

V případě Vašeho zájmu o bližší informace, zašlete své CV v české i anglické verzi.

Požadované jazykové znalosti

Francouzský
Anglický

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy