Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr zákaznické kvality

referenční číslo: MZK | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Komunikace s dodavateli/zákazníky

- Podpora požadavků zákazníků uvnitř organizace; řízení krizových situací

- Plánování a realizace pravidelných interních auditů, kontrola realizace nápravných opatření

- Zpracování reklamací, analýza s cílem zvýšení kvality výrobků

- Aktualizace dokumentace (PLP, FMEA, FlowChart a pracovní pokyny)

- Vedení, příprava změn a úprav pracovní dokumentace

- Vedení týmu, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků, docházka

- Zastupuje manažera kvality

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání

- Min. 3 roky praxe v oblasti zákaznické kvality v automotive, příp. i vedení týmu

- Pokročilá znalost požadavků ISO 9001 / IATF 16949

- Schopnost využívat nástroje kvality jako QC 7 tools (např. Pareto, FTA, histogram), PFMEA, regulační diagramy, PPAP / APQP, 8D reporty, zákaznické portály

- Komunikační a argumentační dovednosti, asertivita, flexibilita,

- Komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou

- Dobrá znalost MS Office

- Řidičské oprávnění sk. B – občasné služební cesty

Nabízíme

- Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí

- Atraktivní finanční podmínky

- Osobní a profesní růst, odborné vzdělávání

- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Místo pracoviště: Tachovsko,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita