Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní asistent/ka

referenční číslo: PPP | aktuálnost: 02.06.2019

Adecco spol. s r.o.

ODVĚTVÍ: administrativa
LOKALITA: Rokycany
NÁSTUP: dle dohody

Náplň práce

  • Zodpovědnost za zpracování obchodních procesů
  • Asistence vedoucím provozu
  • Komunikace se zákazníky a zaměstnanci
  • Vedení evidence pracovní doby a zpracování faktur
  • Vytváření hlášení a rozborů pro účetní a personální oddělení
  • Zpracování samostatných úkolů a projektů

Požadavky

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Pokročilá znalost AJ nebo NJ podmínkou
  • Víceletá profesní zkušenost na podobné pozici ve výrobním závodě
  • Zkušenosti v oblasti účetnictví a personální administrativy výhodou
  • Znalost nástrojů MS Office, LOGA – Time výhodou
  • Spolehlivost, flexibilita, týmová spolupráce

Nabízíme

  • Místo výkonu práce na Rokycansku
  • Práci ve stabilní prosperující společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Odměny dle Vašeho výkonu

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita