Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač/údržbář

referenční číslo: 20516 | aktuálnost: 23.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost se seřizováním strojů ve výrobní společnosti? Jste manuálně zručný? Pak reagujte na náš inzerát!

Výrobní společnost hledá šikovného pracovníka na pozici:

SEŘIZOVAČ/ÚDRŽBÁŘ

Náplň práce

  • Seřizování strojů a nastavování parametrů na automatizovaných linkách
  • Po seřízení stroje kontrolování výrobku podle technické dokumentace
  • Údržba technického vybavení firmy
  • Kontrolování stavu výrobních prostředků a náhradních strojních dílů

Požadujeme

  • Zkušenost se seřizováním strojů
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve 2směnném provozu
  • Zkušenost v automotive - výhodou
  • Zkušenosti s výrobou kabelové konfekce - výhodou

Nabízíme

  • Velmí zajímavou a nestereotypní práci, zaměřenou na údržbu a seřizování technického vybavení
  • Práci v pohodovém a čistém prostředí
  • Příplatky za odpolední směnu
  • Docházkový bonus
  • Volné víkendy
  • Místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba