Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor CNC strojů

referenční číslo: KTP | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

  • Seřizování a obsluha přiděleného CNC stroje podle výrobních procedur a dokumentace
  • Práce s řídicími systémy Sinumerik, Fanuc, Mazatrol
  • Dodržování pokynů nadřízeného
  • Vyplňování výrobní dokumentace
  • Měření stanovených výstupních rozměrů a jejich zaznamenávání
  • Hlášení nadřízenému odchylek od standardního procesu
  • Hledání a upozorňování na příležitosti ke zlepšení výrobních procesů, zvýšení kvality a snížení nákladů
  • Provádění pravidelného úklidu stroje a nástrojů
  • Dodržování bezpečnostních norem
  • Další činnost spojené s nastavením a obsluhou CNC stroje a zpracováním zakázky ve výrobě

Požadavky

  • SOU/SŠ technického směru – strojní nebo elektro
  • Praxe na manuálním nebo CNC obráběcím stroji (včetně nastavení stroje, používání měřidel) výhodou
  • Schopnost číst a interpretovat technické výkresy
  • Orientace na kvalitu, smysl pro detail
  • Ochota učit se, týmová práce
  • Flexibilita, samostatnost, spolehlivost
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký, dlouhý týden)

Nabízíme

  • Dynamické prostředí nadnárodní průmyslové společnosti
  • Pozice vhodná i pro absolventy technického oboru – zaučení zajištěno
  • Dobré mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Zaměstnanecké výhody
  • Stabilní přátelský kolektiv
  • Nástup možný ihned

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity