Typ nabídky

Minimální mzda

Sociální pracovník OSPOD

referenční číslo: 5c418617a5ad95388c53d91b | aktuálnost: 04.11.2022

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volné pozice "Sociální pracovní OSPOD - Odbor sociálních věcí a zdravotnictví"

Náplň práce

Výkon sociálně právní ochrany dětí a opatrovníka nezletilých dětí.

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu

(dle § 120 Zák. č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění)

  • středoškolské vzdělání nevo VOŠ na škole v oboru sociálně-právním,

ukončeno maturitou nejpozději k 31. 12. 1998 včetně doplněného požadovaného vzdělání dle z.č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění, 10 let praxe v oboru

  • znalost Zák. č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí v platném znění a souvisejících zákonů
  • dobrá uživatelská znalost práce s PC.
  • samostatnost, odpovědnost, dobré komunikační schopnosti, zvládání stresové zátěže, časová flexibilita
  • ZOZ a praxe v oboru výhodou

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za MD

Zařazení do 11. platové třídy podle délky praxe a vzdělání, po zkušební době osobní příplatek.

Zaměstnanecké benefity:

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění pojištění

  • 5 dnů zdravotního volna

  • osobní konto zaměstnance formou poukázek Flexi Pass

  • 200 hodin dovolené

  • pružná pracovní doba

Místo pracoviště: U Průhonu 1338/38, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday