Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor a technik PLC

referenční číslo: 10366 | aktuálnost: 25.11.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se servisem strojů a PLC programováním? Máte vyhlášku č. 50/78, §6 a rád/a cestujete? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Od základu česká společnost pohybující se v oblasti průmyslové automatizace, hledá do svého týmu kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR A TECHNIK PLC (40-50.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vytváření programů pro PLC, HMI, SCADA
  • Komunikace se zákazníky
  • Servisní činnost na strojích v SR, ČR a HU
  • Spolupráce na tvorbě cenových nabídek
  • Držení pohotovostních služeb

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti se servisem a programováním PLC
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. §6
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Služební automobil i k osobním účelům
  • Mobil, notebook k osobnímu užití
  • Čtvrtletní odměny
  • Zázemí české společnosti
  • Vzdělávací i jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Kolínsko (+ ČR, SR, HU)

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství, Automobilový průmysl