Typ nabídky

Minimální mzda

HR business partner - bratislava

referenční číslo: 20192 | aktuálnost: 02.05.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste specialistou na lidské zdroje, nebojíte se nových výzev a je pro vás prioritou růst firmy a spokojenost zaměstnanců? Jste dynamický člověk, co rád tvoří nové věci a komunikujete plynule anglicky? Zašlete nám váš životopis!

Nadnárodní prestižní společnost hledá posilu na klíčovou, nově otevřenou pozici:

HR BUSINESS PARTNER - BRATISLAVA

Náplň práce

  • řízení HR procesů a politiky společnosti
  • zodpovědnost za nábor nových zaměstnanců, jejich spokojenost a dlouhodobý růst
  • organizace procesu onboardingu nových zaměstnanců
  • organizace firemních akcí, správa benefitního systému
  • budování dobrého jména firmy, aktivity na soc. sítích, PR
  • zodpovědnost za Compliance, BOZP, PO a PZS
  • příprava reportů, prezentací, komunikace se zahraniční centrálou

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, ideálně HR zaměření
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici
  • pokročilou znalost AJ slovem i písmem
  • orientaci v zákoníku práce a legislativě SR
  • kultivovaný slovní i písemní projev, kreativitu
  • organizační schopnosti, drive, pozitivní přístup

Nabízíme

  • smyslnou práci s možností profesního rozvoje v prostředí rostoucí mezinárodní společnosti
  • spolupráci s profesionály
  • fixní mzda od 1 500 eur/měsíčně + odměny
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • firemní notebook, telefon
  • moderní prostory, přátelskou atmosféru, fajn kolektiv a dobrou náladu
  • zkrácená pracovní doba v pátek
  • místo výkonu práce: Bratislava

Region: Slovensko

Obor: Personalistika, HR