Typ nabídky

Minimální mzda

Chirurg

referenční číslo: 20208 | aktuálnost: 15.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte specializovanou způsobilost v oboru chirurgie? Zvažujete změnu prostředí? Hledáte zaměstnavatele, který Vám nabídne moderní zázemí i příjemný kolektiv?

Chcete být součástí takového týmu? Tak využijte této příležitosti a ucházejte se o pozici:

CHIRURG (35-60 000 Kč)

Chirurg

Náplň práce

  • poskytování péče pacientům
  • působení v rámci lůžkového oddělení nemocnice

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • specializovanou způsobilost v oboru chirurgie
  • spolehlivost, asertivitu a samostatnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příjemný kolektiv a kvalitní zázemí
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • možnost dalšího vzdělávání se
  • pozice vhodná pro muže i ženy
  • dotované stravování
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj (okres Benešov)

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie