Typ nabídky

Minimální mzda

Analytik výrobních výsledků/nákladů/ Ústecký kraj

referenční číslo: 38383 | aktuálnost: 05.02.2020

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost z oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici
Náplň práce:
Připravuje a vydává statistické zprávy pro srovnání nákladů a stanovení ziskovosti,
kalkuluje nové projekty, vyhodnocuje nákladovost.
Účastní se provádění inventur.
Zpracovává finanční reporty.
Komunikuje a prezentuje informace kolegům.
Pozice je vhodná zejména pro uchazeče, kteří mají rádi technicky zaměřenou pozici propojenou s finančními ukazateli.
Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání ekonomického směru.
Znalost anglického jazyka.
MS Office – velmi pokročilá znalost podmínkou, základy podvojného účetnictví.
Praxe z finančního oddělení výhodou.
Odolnost vůči stresu, samostatnost a časová flexibilita.
Nabízíme:
27,50 Kč/oběd dotované stravování (polévka, hlavní jídlo, nápoj) + stravenky k tomu
Příspěvek zaměstnavatele ve výši 1-3 % ze mzdy na penzijní připojištění
3600 Kč rozpočet na benefity formou cafeterie (nákupy, zájezdy, sport, kultura, péče o zdraví…)
4 týdny dovolené + dny navíc za odpracované roky (max. 5 týdnů)
4 dny zdravotního volna (tzv. sickdays)
Roční bonus
Příspěvek na dopravu
Práce na plný úvazek na dobu neurčitou
Vzdělávací kurzy od dodavatelů technologií
Firemní akce (vánoční, týmové, rodinné, sportovní)
Nástup: ihned / dohodou
Lokalita pracoviště: Ústecký kraj, Žatec
Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj životopis v ČJ na email: kariera036karierasro.cz a uvádějte značku 20856/AVN/KOL.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Strojírenství