Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroinženýr s výjezdy do zahraničí

referenční číslo: 20125 | aktuálnost: 24.10.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s instalací, oživováním a uváděním zařízení do provozu? Rádi cestujete a nemáte problém komunikovat anglicky? Pokud máte SŠ vzdělání v oboru elektro a platnou vyhlášku č.50/1978 Sb. §6, pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

ELEKTROINŽENÝR S VÝJEZDY DO ZAHRANIČÍ (38-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Cestování po Evropě (více než 80% času)
  • Instalace, oživování a servis zařízení
  • Podílení se na montáži a testování zařízení
  • Práce s technickou dokumentací
  • Poskytování poradenství zákazníkům v zahraničí
  • Spolupráce s různými odděleneními napříč společností

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Platnou vyhlášku č.50/1978 Sb. §6
  • Základy programování PLC Step7, TIA
  • Perfektní orientaci v dokumentaci

Nabízíme

  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Firemní notebook a mobilní telefon
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaškolení v zahraničí
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství