Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní inženýr kvality

referenční číslo: 20043 | aktuálnost: 09.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený kvalitář, který rád komunikuje se zákazníky? Zajímáte se o zlepšování kvality výroby? Hovoříte anglicky a domluvíte se alespoň trochu německy?

Pak máme pracovní nabídku přímo pro Vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu HLAVNÍHO INŽENÝRA KVALITY. Zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Hlavní komunikační osoba se zahraničními zákazníky
  • Odpovědnost za vzorkování a řešení reklamací
  • Spolupráce na P-FMEA
  • Odpovědnost za vedení kvalitářské dokumentace
  • Školení operátorů v oblasti kvality

Požadujeme

  • Vzdělání technického zaměření
  • Anglický jazyk na dobré úrovni (pro každodenní komunikaci)
  • Německý jazyk na mírně pokročilé úrovni bude výhodou
  • Zkušenosti v oblasti kvality, minimálně 1 rok
  • Znalost nástrojů kvality (8D, PPAP, FMEA aj.)

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní výrobní společnosti
  • Možnost dalších vzdělávacích a rozvojových aktivit
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na dopravu a volnočasové aktivity
  • Lokalita: Chomutov

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti