Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč CO2

referenční číslo: 19941 | aktuálnost: 17.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se svařováním ocelových materiálů? Jste manuálně zručný a máte zodpovědný přístup k práci? Pro společnost která pracuje výhradně na zakázku hledáme vhodného pracovníka na ranní směny:

SVÁŘEČ CO2

Svářeč CO2

Náplň práce

  • svařování metodou CO2
  • svařování ocelových konstrukcí
  • práce dle technické dokumentace
  • dodržování stanovených postupů v souladu s BOZP

Požadujeme

  • vyučení v oboru zámečník/ svářeč
  • certifikát metody MAG (135) podmínkou
  • praxi ve svařování ocelových materiálů
  • zodpovědný přístup k práci, manuální zručnost

Nabízíme

  • jednosměnný provoz (ranní)
  • měsíční bonusy
  • 5 dnů dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • místo výkonu práce: Frýdecko Místecko

Mzda: 25 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba