Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní inženýr projektu (HIP) - Pozemní stavby

referenční číslo: 5bfd5b06babecf25eb0be80c | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Pro našeho klienta, významnou projekční a inženýrskou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

•vedení a koordinace projektů pozemních staveb

•aktivní řízení týmu projektantů a profesí

•spolupráce s architekty, developery, investory, subdodavateli

•prezentace projektu klientovi a vedení

•plná zodpovědnost za technické řešení projektů

•spolupráce na přípravě zakázky (tech. řešení, harmonogram, subdodavatelé)

•odpovědnost za plnění určených termínů

•spolupráce a koordinace s inženýringem a úřady

Požadujeme

•VŠ/SŠ - obor pozemní stavby nebo architektura

•min. 5 let praxe v oboru

•zkušenost se zpracováním a koordinací projektové dokumentace ve všech fázích

•vedení týmů o velikosti min. 5 lidí

•týmová spolupráce, komunikační dovednosti

•organizační schopnosti a dovednosti

•vyjednávání a řešení konfliktů

•strategické myšlení, koncepční myšlení

•kreativní myšlení, kreativita

•předvídavost

•samostatnost

•odolnost vůči stresu

•asertivní jednání, asertivita

•pracovitost a pracovní nasazení

•flexibilita, adaptibilita

•prezentační dovednosti a argumentace

•technické znalosti v oboru, orientace ve stavebnictví

•orientace v procesech projednávání staveb (inženýring)

•orientace v normách, v technických podkladech a projektech

•orientace v legislativě a předpisech (stavební zákon, PSP...)

•znalost práce na PC - MS Office

•znalost práce s CAD produkty (AutoCAD, Revit)

Výhodou:

•zkušenosti s velkými projekty (500 mil.+)

•praxe v zahraničí v oboru

•znalost AJ nebo NJ

•znalost BIM (Revit)

Nabízíme

•prostor pro velkou profesní realizaci

•zázemí prosperující společnosti ve významné projekčních kanceláří v ČR

•možnost rychlého kariérního růstu

•možnost práce na zahraničních projektech

•stabilní zaměstnání

•přímé propojení s realizací staveb

•moderní, přátelské pracovní prostředí, důvěru a pružnou pracovní dobu

•podpora kolegů a vedení

•program zaškolení v Autodesk Revit (BIM)

•dobré platové ohodnocení

•benefity (variabilní složka platu, týden dovolené navíc, možnost práce z domova, stravenky, multisport karta, rodinný tarif...)

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce