Typ nabídky

Minimální mzda

Mobile device specialist

referenční číslo: 19924 | aktuálnost: 24.01.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi technický mág? Cítíš se při práci s telefony jako ve svém živlu? Máš bystrou mysl a rychlé uvažování? Dokážeš technické problém vyřešit lusknutím prstu? Nebojíš se stát jedním z důležitých pilířů, bez kterého se neobejde chod nadnárodní firmy? Potom hledáme Tebe!

Náplň práce

  • Poskytování technické podpory v rámci všech mobilních zařízení
  • Vyřizování technických požadavků
  • Zajišťování ochrany mobilních zařízení
  • Nastavování mobilních zařízení v souladu s požadavky společnosti
  • Spolupráce s týmem vývojářů na vylepšeních a aktualizacích systému
  • Údržba, konfigurace, instalace a optimalizace procesů používáním AirWatch MDM
  • Kontrola, podpora a údržba firemních aplikací
  • Design a nasazení požadovaných mobilních aplikací a jejich přídavků

Požadujeme

  • Zkušenosti s Mobile Device Managmentem či obdobnou pozicí
  • Znalosti práce v Android nebo iOS aplikacích
  • Praxe s administrací Windows serverů (W2008/2012/2016)
  • Orientaci v systémech založených na Javě a Tomcatu
  • Široké povědomí o hlubokých vodách IT infrastruktury
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu trvající pouze 7,5 hodin
  • Multisport kartu
  • Firemní notebook a telefon i pro osobní využití
  • Možnost cestovat v rámci poboček
  • Školení a certifikáty jazykového a technického zaměření
  • Každou středu přísun ovoce
  • Firemní akce a ucelování kolektivu
  • Parkování hned u budovy
  • Pro nadšené cyklisty stojany na kola a sprchy
  • Open office vybavený moderními technologiemi

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby