Typ nabídky

Minimální mzda

Kvalitář ve výrobě

referenční číslo: 19919 | aktuálnost: 08.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímáte se o uplatnění v oblasti automotive? Jste technicky zdatní a baví vás práce s různými měřidly? Nevadí vám práce na směny? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Mezinárodní prosperující firma v automobilovém průmyslu hledá pracovníky na pozici „Kvalitář ve výrobě“.

Náplň práce

  • vizuální zhodnocení výrobku, měření, uvolnění výroby
  • řešení zmetkovitosti, nastavování opatření ve výrobě
  • blokace dílů v interním systému
  • odpovědnost za provoz výroby
  • vyřizování zákaznických reklamací

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti automotive výhodou
  • znalost práce na PC – MS Office
  • učenlivost, zodpovědnost, svědomitost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 13. a 14. mzdu
  • odborné vzdělávání
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • masáže
  • příjemné pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: okres Jičín

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba