Typ nabídky

Minimální mzda

údržbář elektronických zařízení

referenční číslo: 19807 | aktuálnost: 09.10.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste vyučen v oboru elektro a orientujete se v údržbě, oživování a sestavování elektrotechnických zařízení? Máte zajímavou praxi v oblasti slaboproudé elektrotechniky a vlastníte platnou vyhlášku 50sb. §6? Nevadí Vám práce na dvě směny? Jste samostatná osobnost a chcete se stát součástí prestižní mezinárodní společnosti?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Trutnov, hledá do svých řad kandidáta na pozici ÚDRŽBÁŘ ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ.

Náplň práce

  • Údržba a opravy elektronických zařízení
  • Tvorba součástkové základny
  • Testování a oživování hotových výrobků
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SOU elektrotechnického zaměření
  • Praxi v oblasti slaboproudé elektrotechniky
  • Vyhlášku 50sb. § 6
  • Manuální zručnost a řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce je v okrese Trutnov

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika