Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Majetková účetní

referenční číslo: 5bdc1cd4babecf1c7e707db6

Náplň práce

• Účtování přijatých faktur za pořízení majetku
• Evidence pořízeného investičního majetku - zařazování, správa a vyřazování z majetku
• Klasifikace majetku a jeho správné zatřídění do majetkových kategorií, odepisování majetku v účetním programu
• Příprava, zpracování a archivace potřebné dokumentace
• Kontakt s jinými odděleními pro vyžádání potřebné dokumentace
• Spolupráce na inventuře při rekonciliaci majetku – odsouhlasení účetní a fyzické evidence
• Příprava podkladů pro interní reporting, majetkové daně

Požadujeme

• Min. SŠ vzdělání ekonomického směru nebo zkušenosti min. 3 roky v účetním oddělení obchodní společnosti výhodou
• Základní znalost podvojného účetnictví, českých účetních standardů, daňových zákonů (DPH, daně z příjmů, majetkové daně)
• Základní znalost angličtiny

Nabízíme

• Smlouvu na dobu neurčitou na plný pracovní úvazek
• Odpovídající platové ohodnocení
• Nástup možný ihned
• Práci v mezinárodním týmu
• Možnost dalšího růstu v rámci společnosti
• Samostatnou práci s možností seberealizace
• Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
• Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, zvýhodněné firemní služby a produkty, firemní školka

Mzda: 33 000 - 38 000 Kč

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: samostatná účetní, účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dog-friendly office, Firemní školka, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení